Bornova Cam Balkon

Ege Cam Balkon olarak Bornova cam balkon taleplerinizi büyük bir titizlikle karşılıyoruz. Sürme veya katlanır cam balkon talepleriniz için bize hemen ulaşabilirsiniz.

SLİDEX katlanır cam balkon şimdi sadece 300 TL m2 fiyatı ile satışta. Ekonomik ve kaliteli olan ürün, üzerinde kendi markası basılı orjinal aksesuarları ile sizlere ulaşmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • %95 saflıkta en kaliteli alüminyum profiller.
 • Sağlığa dost ve kaliteli malzemelerden üretilen dayanıklı aksesuarlar.
 • Sadece kendi markamıza ait baskılı aksesuarlar.
 • Çelik rulmanlı tekerlekler.
 • Çelik milli tekerlekler.
 • Kanat araları kıl fitilli alüminyum conta.
 • Otomatik kapanan çıkış kapağı ve kılavuz.

Otomatik Tente: Işıklı, motorlu ve kumandalı otomatik tente modeli şimdi sadece 450 TL m2 fiyatı ile satışta. 25 m2’ye kadar olan alanlar 15 m2 kabul edilmektedir. Kaliteli yanmaz branda ile ömür boyu tente keyfi yaşayabilirsiniz.

Giyotinli Cam Balkon: Slidex marka giyotinli cam balkon İzmir mekan ve teraslarını canlandırıyor. Dikey olarak çalışan 3 veya 2 kanat uzaktan kumanda yardımı ile kontrol edilebilmektedir. Sistemde Somfy marka motor kullanılmaktadır. 8 mm veya ısıcamlı temperli cam kullanabilme imkanı sağlayan ürün farklı isteklere cevap verebilmektedir.

Sürme Cam Balkon: Firmamız 3 veya 5 raylı eşikli-eşiksiz sürme cam balkon modellerinin üretim ve montajını büyük bir başarı ile gerçekleştirmektedir. 8 mm renkli veya şeffaf camlar kullanılarak, çok daha kullanışlı ve estetik alanlar elde etmek mümkündür.

Teras Kapatma: Teras kapama olarak da adlandırılan sistemleri uzmanlık alanlarımızdan biri olarak görmekteyiz. Demir pergola, ahşap pergola, cam çatı, alüminyum pergola veya otomatik tente gibi ürünlerle çatıyı hazırlıyoruz… Ardından etrafını cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürme cam balkon, alüminyum doğrama veya PVC doğrama ile kapatıyoruz.

Asma tavan ve aydınlatmayı da tamamladıktan sonra, size sadece alçı ve boya işini yaptırmak kalıyor. Firmamız işi %95 oranında hazır olarak size teslim etmektedir. Tek bir noktadan tüm teras kapatma sistemini çözüp 4 mevsim keyif yaşamaya başlayabilirsiniz.

Pergola: Demir, ahşap veya alüminyum ile karkas oluşturulmaktadır. Daha sonra birlikte çatı malzemesini seçiyoruz. Shingl, Duramit, Sandviç Panel, Kiremit veya cam gibi malzemelerden herhangi birini seçtikten sonra uygulamaya geçiyoruz.

Son aşamada oluk ve saç gibi detaylarla halledilip tercih edilen asma tavan malzemesi ile birlikte uygulama sonlandırılıyor.

Kış Bahçesi: Kış bahçesi uygulamalarında da teras kapama sistemlerindeki aşamaları uygulayarak, hayallerinizdeki yaşam alanlarını inşa ediyoruz.

İNCELEMENİZİ TAVSİYE ETTİĞİMİZ SAYFALAR

Demir Pergola

Teras Kapama İzmir

Giyotin Cam İzmir Motorlu Küpeşte

Bornova Cam Balkon Fiyatları

Fiyatlarımızı incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Bornova katlanır cam balkon ölçünüzü kendiniz alıp, fiyatınızı da kendiniz hesaplayabilirsiniz. Bütün bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, bize hemen ulaşıp ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Bornova Cam Balkon Firmaları Lideri

Ege Cam Balkon, Bornova cam balkon firmaları lideri olarak kabul edilebilir. Uygun fiyat, uzman ekipler, kaliteli üretim, kaliteli malzeme ve yılların tecrübesi ile birlikte bu unvanı hak etmektedir.

Cam Balkon Bornova İzmir

Cam balkon Bornova İzmir ilçesinde oldukça fazla talep görmektedir. Bunun elbette sebepleri var. Cam balkon neden bu kadar çok tercih ediliyor. İşte cam balkon yaptırmanız için sebepler;

 • Ses izolasyonu
 • Su izolasyonu
 • Atıl alan değerlendirme
 • Depo oluşturma
 • 4 mevsim balkon keyfi yapma
 • Alan kazanma
 • Hırsızlık emniyeti
 • Düşmeye bağlı yaralanmaların ve ölümlerin önüne geçmek
 • Kir ve toza karşı bariyer oluşturma
 • Mahrem alan oluşturma

Bornova Cam Balkon Modelleri

 1. 8 mm katlanır cam balkon
 2. Isıcamlı katlanır cam balkon
 3. Eşikli sürme cam balkon
 4. Eşiksiz sürme cam balkon
 5. 8 mm giyotinli cam balkon
 6. Isıcamlı giyotinli cam balkon

Farklı renk profiller ve camlarla balkonunuzu daha kişisel hale getirebilirsiniz. Bütün bunları çok düşük faiz ile 12 aya kadar varan vadelerle gerçekleştirebilirsiniz.

Bornova Cam Balkon Hizmet Bölgelerimiz

 1. ATATÜRK MAHALLESİ
 2. BARBAROS MAHALLESİ
 3. BEŞYOL MAHALLESİ
 4. BİRLİK MAHALLESİ
 5. ÇAMİÇİ MAHALLESİ
 6. ÇAMKULE MAHALLESİ
 7. ÇINAR MAHALLESİ
 8. ÇİÇEKLİ MAHALLESİ
 9. DOĞANLAR MAHALLESİ
 10. EGEMENLİK MAHALLESİ
 11. EĞRİDERE MAHALLESİ
 12. ERGENE MAHALLESİ
 13. ERZENE MAHALLESİ
 14. EVKA 3 MAHALLESİ
 15. EVKA 4 MAHALLESİ
 16. GAZİ OSMAN PAŞA MAHALLESİ
 17. GÖKDERE MAHALLESİ
 18. GÜRPINAR MAHALLESİ
 19. IŞIKLAR MAHALLESİ
 20. İNÖNÜ MAHALLESİ
 21. KARACAOĞLAN MAHALLESİ
 22. KARAÇAM MAHALLESİ
 23. KAVAKLIDERE MAHALLESİ
 24. KAYADİBİ MAHALLESİ
 25. KAZIMDİRİK MAHALLESİ
 26. KEMALPAŞA MAHALLESİ
 27. KIZILAY MAHALLESİ
 28. KOŞUKAVAK MAHALLESİ
 29. KURUDERE MAHALLESİ
 30. LAKA MAHALLESİ
 31. MERİÇ MAHALLESİ
 32. MERKEZ MAHALLESİ
 33. MEVLANA MAHALLESİ
 34. NALDÖKEN MAHALLESİ
 35. RAFET PAŞA MAHALLESİ
 36. SARNIÇKÖY MAHALLESİ
 37. SERİNTEPE MAHALLESİ
 38. TUNA MAHALLESİ
 39. ÜMİT MAHALLESİ
 40. YAKAKÖY MAHALLESİ
 41. YEŞİLÇAM MAHALLESİ
 42. YEŞİLOVA MAHALLESİ
 43. YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ
 44. YUNUS EMRE MAHALLESİ
 45. ZAFER MAHALLESİ

Bornova Tarihçesi

MÖ.6500 yıllarında ilk uygarlığı misafir eden ilçemiz Bornova dünden bugüne beri çok uygarlığın da yaşam mekanı olmuştur. Bornova , 17. yüzyıldan itibaren antik kaynakları rehber alan Batılı araştırmacı ve gezginlerin ilgi odaklarından biri olmuştur. Osmanlı devrinde bu bölgenin verimli bir tarım bölgesi ve bunun yanı sıra yoğun bitki örtüsü nedeniyle bir sayfiye yeri olduğu anlaşılmaktadır. Ovanın su kaynakları bakımından çok zengin olduğu bilinmektedir.


        Prehistorik dönemde zengin bitki örtüsü ve hayvan kaynaklarıyla uygun çevre koşullarına sahip Bornova Ovası, İzmir’in ilk yerleşimcilerine ev sahipliği yapmıştır. En eski yerleşime ait kalıntılar Yeşilova Höyüğü’nde bulunmuştur (www.yesilova.ege.edu.tr) . 2005 ve 2006 yıllarında gerçekleştirilen kazı çalışmaları sonucunda Bornova Ovası’nda ortaya çıkartılan Yeşilova Höyüğü’nün sadece İzmir’in değil aynı zamanda Ege Bölgesi’nin de bilinen en eski yerleşim merkezi olduğu anlaşılmıştır. İlk toplulukların Yeşilova Höyüğü’ne günümüzden 8500 yıl önce yerleşmeye başladıkları tespit edilmiştir.

        Yeşilova Höyüğü ve höyüğün 400 m. kuzeyinde yer alan Yassıtepe Höyüğü ile birlikte ovada Bayraklı, Pınarbaşı, Bornova Anadolu Lisesi höyükleri gibi beş höyüğün yer alması, Bornova’daki yoğun eski yerleşimlerin varlığını ortaya koymuştur. Bu prehistorik yerleşimlerle gerek Bornova ve gerekse İzmir kentinin geçmişi bilinenden çok daha eski tarihlere gitmiştir.


        Bornova Ovası’nın zamanla derelerin getirdiği aluvyonla kaplanması sonucu burada yaşayan topluluklar yakın çevre içindeki daha yüksek yerlere taşınarak yaşamlarını sürdürmeye devam etmişlerdir. Daha sonraki çağlarda artan nüfusla birlikte İzmir halkı ihtiyaçlar doğrultusunda Bornova Ovası’nın batısına, sırasıyla MÖ.650-545’de Smyrna-Tepekule ve MÖ.300 ‘de Kadifekale’nin bulunduğu alanlara taşınmış, kültürel ve ekonomik bakımdan gelişimini sürdürmüştür.


        1425 yılında Türk egemenliğine alınan Bornova, 1919 – 9 Eylül 1922 tarihleri arasında Yunan işgali altında kalmıştır. İlçemiz çok eski bir yerleşim yeri iken 1881 yılında belediyelik,7033 SayılıKanunla 19 Haziran 1957 tarihinde TBMM”de kabul edilerek İlçe olmuştur. Deniz seviyesinden yüksekliği yerleşim alanlarında 20 ile 200 metre arasında değişmektedir. Bu yükseklik dağlık bölgelerde 600 m’ye kadar çıkmakta hatta aşmaktadır. İlçe Merkezinin güneyinde yer alan geniş düzlük, Bornova Ovası; Bozalan, Hacılarkırı, Karasuluk, Mersinli ve Bayraklı Ovalarının birleşmesinden oluşmaktadır. Bu ovalar genelde yamaçlardan inen suların getirdiği alüvyonların birikmesiyle oluşmuştur. İlçenin yüzölçümü 220 km2’dir. İlçede Akdeniz iklimi hakimdir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Yaz mevsiminde imbat ve poyraz rüzgarları etkilidir. Kışın ise karayel,yıldız ve poyraz rüzgarları kuru soğuk getirmektedir.

        En sıcak ay Temmuz, en soğuk ay ise Ocak’tır. Bugüne dek ölçülen en yüksek sıcaklık 13.07.2000 tarihinde 45.3, en düşük ise 09.02.1929 tarihinde – 8.4 derecedir. İlçe topraklarında Akdeniz bitkilerinin tümüne rastlanmaktadır. 600 metreye kadar olan yüksekliklerde Kızılçam ormanları, daha yüksekler de ise Karaçam ormanları bulunmaktadır. İlçemizde yer alan ormanlık alanlar su yönünden oldukça zengindir. Yamaçlardan akan sular yer altı suları ve yağışlarla beslenen akarsular bulunmaktadır. Manda Çayı, Kavaklıdere Çayı, Şeytanderesi Çayı, Bornova Çayı, Nif Çayı önemli akarsulardandır. Yamanlar Dağı üzerinde İkizgöl yer almaktadır. Bu Çam ormanları arasında İlçe’nin önemli dinlenme alanlarından birini oluşturmaktadır.

http://www.bornova.gov.tr/tarihi-ve-cografi-yapi

izmircam tarafından yayımlandı

Ege Cam Balkon firmasında sosyal medya ve arama motoru iyileştirmelerini yönetiyorum. 7 yıldır aynı ailenin bir bireyiyim. Çalışma ortamını ve şirket prensiplerini kendi işlerimde de yansıtmaya çalışıyorum. 40 yaşında ve 1 çocuk annesiyim. Yazılım üzerine lisans eğitimi aldım.

One thought on “Bornova Cam Balkon

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: