İzmir Kiraz Cam Balkon

Tüm Ege bölgesine sabit fiyatla hizmet veren firmamız İzmir Kiraz cam balkon talepleri için de aynı prensibi benimsemiştir. Bize ulaşıp ürünlerle ve fiyatlarla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

kiraz cam balkon

Cam balkon Kiraz ilçesinde de yavaş-yavaş tanınmaya başlayan bir üründür. Firmamız farklı ihtiyaçlara uygun modelleri sunabilmektedir.

cam balkon infografik

Gold Seri: Fiyat avantajı ile tercih sebebi olabilen Gold seri cam balkon sisteminde silikon fitil kullanılmaktadır. Perde profili ve alüminyum fitil opsiyonel özelliklerdir.

Safir Seri: Safir seride alüminyum fitil, perde profili, su tahliye sistemi ve renkli cam standart donanımdır. Yüksek beklentileri karşılayabilen ve aynı zamanda fiyat avantajı sunan bir üründür.

Arda Seri: %100 sızdırmazlığa göre tasarlanan üründe alüminyum fitil, damlalık ve perde profili standart donanımdır.

Sürme Seri: Eşikli ve eşiksiz kiraz sürme cam  balkon modelleri daha çok zemin katlar ve mekanlar için uygundur. Yüksek katlarda camların dıştan silinmesi mümkün değildir.

Isı Camlı Seri: Balkon veya mekanı tam bir kapalı alana dönüştürmek isteyenler için ideal bir üründür. Fiyatı diğer ürünlere göre daha yüksek olmasına karşılık, sağladığı ek faydalar sebebi ile tercih nedenidir.

Tüm ürünlerimizde (safir seri hariç) renkli cam için fiyat farkı talep edilmektedir. Renkli veya ahşap desenli alüminyum profiller de fiyat farkına tabiidir.

Kiraz Cam Balkon Fiyatları

En düşük fiyat ile satışa sunduğumuz ürün şeffaf camlı ve natürel ren alüminyumlu Gold seridir. 170 lira m2 fiyatı ile bu ürünü satın alabilirsiniz. Diğer ürünlerimizin fiyatlarını incelemek için üst menüde bulunan “Cam Balkon Fiyatları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

kiraz cam balkon iletişim

Bize ulaşmak için yapılan aramalar kiraz cam balkon firmaları, kirazda cam balkoncu, katlanır cam balkon kiraz, kiraz sürgülü cam balkon, kiraz balkon camlama

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.