İzmir Cam Tavan Modelleri Ve Fiyatları

Cam tavan İzmir ve Ege bölgesinde Ege Cam Balkon’dan alınır. İzmir cam tavan modelleri, fiyatları ve firmaları. Sabit cam tavan sistemleri.

Güneşten daha fazla yararlanmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği bir üründür. Üretimi ve uygulaması uzmanlık gerektirir. Sadece üretim ve uygulaması değil; satışı dahi belirli seviyede bir uzmanlık gerektirir.

Firmamız hareketli cam tavan sistemlerinin üretim uygulamasını yapmamaktadır. Hareketli modellerde çok ciddi izolasyon sorunları olabilmektedir. Edindiğimiz tecrübeler bize sabit cam tavan modellerinin çok daha avantajlı olduğunu göstermiştir.

İzmir Cam Tavan Fiyatları

Cam tavan fiyatlarını sadece tercih edilen cam türü belirler. Tercih edebileceğiniz camlar;

  • 6 mm temperli (firmamız sadece çok küçük alanlarda önermektedir)
  • 8 mm temperli
  • 10 mm temperli
  • 8 mm lamine
  • 10 mm lamine
  • 8 mm lamine temper
  • 10 mm lamine temper
  • Temperli ısıcam
  • Reflekte cam

Cam tavan satın alırken temizlik konusu dikkatle ele alınmalıdır. Alttan temizlik yapmak her zaman mümkündür; ancak üstten temizlik yapmak her zaman bu kadar kolay değildir. Bazı faktörlere bağlı olarak üstüne çıkmak gerekebilir. Bu durumda lamine veya daha da ileri gidere lamine-temper camları tercih etmek daha doğru olacaktır.

En fazla tercih edilenler 8 mm lamine camlı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir cam tavan uygulamasının metrekare fiyatı yaklaşık 1300 TL‘dir.

İzmir de Cam Tavan Yaptırmak İçin Sebepler

izmir cam tavan firmaları

Estetik mekanlar insan psikoloji üzerinde olumlu etki yapmaktadır. Siz de daha mutlu yarınlara merhaba diyebilirsiniz. Neden olmasın? Zaman hızla akıp gidiyor…

cam tavan izmir

Birçok fonksiyon aynı ürün ile emrinizde. İzmir cam tavan uygulamasını kombine edeceğiniz cam balkon modeli ile çok daha kullanışlı mekanlara merhaba diyebilirsiniz…

izmir cam tavan

Güneş ışığının sağlığımız üzerindeki etkisi kanıtlandı. Daha fazla güneşe ihtiyaç duyduğunuz her alanda cam çatı modellerini tercih edebilirsiniz. Ücretsiz keşfe ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.