Ödemiş Linea Rossa Alüminyum Doğrama – 0 232 339 07 98

Ödemiş Linea Rossa alüminyum doğrama üretimi ve uygulaması. Mimari çözümlerinizde Ege Cam Balkon Güvencesi. Isı yalıtımlı sürme ve açılır sistemler. Linea Rossa Ödemiş.

Linea Rossa Isı Yalıtımlı Sürme Sistemler

Isı yalıtımlı alüminyum sürme doğrama sistemleri içinde tasarımı en çok beğenilen marka Line Rossa olmuştur. Türkiye genelinde yoğun talep gören ürün başta ABD olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Farklı ölçülere ve ağırlıklara uygun Linea Rossa yalıtımlı sürme sistemleri projenizin detaylarına göre belirlenmektedir. Firmamızdan teklif talep etmeniz durumunda; teknik olarak uygun olan ürün alternatifleri tarafınıza sunulmaktadır. 26 yıllık tecrübe ve Linea Rossa kalitesi bir arada…

Linea rossA LR 3100 SÜRME

linea rossa lr 3100 sürme

Linea rossa lr 3200 sürme

linea rossa lr 3200 sürme

Linea Rossa Hiebeschiebe Sistemi

Linea Rossa Kaldır Sür (Hiebeschiebe) LR 3500 300-400 kg’a kaldırma kapasitesi ve yüksek izolasyon değerleri ile dikkat çeken bir ürün. Eşsiz tasarımı ve kolay kullanım özelliği ile yüksek beklentileri karşılayan bir üründür. Yüksek su ve yalıtımı sayesinde ciddi oranda enerji tasarrufu sağlar.

Hiebeschiebe sürme sistemin kullanım konforunu ve açılır sistemin yalıtımını birlikte sunan eşsiz bir üründür. Ödemiş Linea Rossa bayii olarak diğer tüm ürünlerle birlikte beğenerek üretip satıyoruz. Müşterilerimizin ödediği her kuruşun karşılığını aldığı bir üründür.

LİNEA ROSSA LR 3500 HİEBESCHİEBE

linea rossa hiebeschiebe
linea rossa lr 3500 kaldır sür

LİNEA ROSSA AÇILIR PENCERE KAPI SİSTEMİ

Kapı ve pencerelerde kullanılan Linea Rossa LR 3500 sistemi birçok uygulamaya imkan vermektedir. Çift açılım pencere, tek açılım pencere, kapı ve çift açılım kapı gibi uygulamalar LR 3500 ile gerçekleştirilmektedir. Farklı kalınlıkta ısıcam modellerine izin veren sisteme jaluzili cam uygulamak mümkün. Linea Rossa Ödemiş ve Ege bölgesinde en çok tercih edilen ısı yalıtımlı alüminyum doğrama markasıdır. Üründe PVC çift açılım sistemi de uygulanabilmektedir.

LİNEA ROSSA LR 5100 AÇILIR SİSTEM

linea rossa lr 5100 açılır sistem

Ödemiş LİNEA ROSSA BAYİ

Ege Cam Balkon olarak villa, butik otel, mustakil ev, yazlık vb. mekanlarda gerçekleştirdiğimiz sayısız uygulama ile mutlu müşteri sayımızı arttırdık. Mimarların da tercihi olan Linea Rossa markası gücünü kalitesinden, eşsiz tasarımından ve uzman bayilerinden alıyor. Biz de firma olarak uzmanlığa ve kaliteye inanıyoruz. Kaliteli ürünlerin doğru bir şekilde uygulandığında çok iyi sonuçlar verdiğini biliyoruz.

linea rossa izmir

Linea Rossa bayi olarak Tüm Ege bölgesine hizmet veriyoruz. Firmamızdan ücretsiz keşif talep edebilir ve en uygun ürünleri seçmede yardım talep edebilirsiniz. Uzman satış ve pazarlama ekiplerimiz sizin için en doğru ürün kombinasyonunu belirleyecektir.

Yapabileceklerimiz bunlarla da sınırlı değil. Katlanır ( akordeon ) şeklinde çalışan LR 6100 sistemi manzara keyfinin bozulmasını istemeyenler için ideal bir üründür. Katlayarak kanatları bir köşede toplayarak tamamen açık bir alan elde etmeniz çok kolay.

LR 6100 KATLANIR ISI YALITMLI SİSTEM

Sadece sınırlı sayıda Ödemiş Linea Rossa üretici bayi tarafından üretilebilen eşsiz bir üründür. Birlikte güzel şeyler inşa etmek ve daha huzurlu konutlar inşa etmek için sizi de aramıza katılmaya davet ediyoruz.

arama butonu

LR 6100 katlanır sistem nerede ise her alana uygulanabilir. Dikkat edilmesi gereken husus; bazı kanatların dış yüzeylerinin dışarıdan silinmesi gerektiğidir. Sistem eşikli ve gömme eşikli olarak uygulanabilir. Üst rulmanlar sayesinde daha geniş kanatlar yapılabilmektedir.

lr 6100 katlanır sistem

Linea Rossa Ödemiş uygulamalarında model belirlerken belirli kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Kanat ağırlıklarına ve müşterilerimizin talep ettikleri fonksiyonlara göre model belirlenmektedir. Açılır sistem, çift açılım pencere, kapı, çift açılım kapı, sürme, Hiebeschiebe ve katlanır modellerden herhangi birini seçebilirsiniz.

Seçenekleriniz bunlarla da sınırlı değil elbette. Konfor cam, jaluzili cam, sinerji vb. cam seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Alüminyum profillerde de farklı renk seçenekleriniz var. Aşağıda Linea Rossa renkleri dikkatinize sunulmuştur.

LİNEA ROSSA RENK KARTELALARI

linea rossa renk kartelası 1
renk kartelası 2
renk kartelası 3
renk kartelası 4
renk kartelası 5

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama modelleri ile uyumlu sineklik sistemlerini de firmamızdan talep edebilirsiniz. Sürme ve Hiebeschiebe ürünlerinde Line Rossa markasına ait sineklik sistemleri mevcuttur. Açılır ürünlerde yine kendi üretimimiz olan sineklik çeşitlerini kullanıyoruz. İzmir Linea Rossa sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

izmir linea rossa

Linea Rossa Ödemiş – Estetiğin Dayanıklılıkla Buluşması

Linea Rossa Ödemiş ve çevresinde en fazla talep gören alüminyum doğrama markasıdır. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama sistemleri için hem tasarım hem de malzeme kalitesi birlikte önemlidir. Her ikisini de sunabilen Linea Rossa Ege Cam Balkon güvencesi ile üretiliyor ve uygulanıyor. İzmir kış bahçesi modellerimiz ile kombine edilerek harika yaşam alanları oluşturulabilir.

Ödemiş Linea Rossa Alüminyum Doğrama Uygulamaları

linea rossa doğrama

linea rossa kapı

linea rossa kapı pencere

linea rossa pencere

linea rossa sürme

linea rossa

linea rossa alüminyum doğrama

Ödemiş Linea Rossa Alüminyum Fiyat

Firmamıza ölçülerinizi veya projenizi iletip firmamızdan Linea Rossa alüminyum fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz keşif talep de talep edebilirsiniz. Hem projelerinizde hem de perakende işlerinizde birlikte çalışabiliriz.

Ödemiş Linea Rossa Doğrama – Her Alana Uygun Çözümler

Linea Rossa doğrama ile her alana uygun çözümler üretebiliriz. Hiebeschiebe, volkswagen, açılır – kapanır sistem ve sürme sistemlerle tasarladığınız doğramaları hayata geçirebiliriz.

 

İzmir Ödemiş ilçesinde Linea Rossa Alüminyum markası ile hizmet verdiğimiz mahalleler;

Akıncılar Mahallesi Alaşarlı Mahallesi Anafartalar Mahallesi Artıcak Mahallesi Atatürk Mahallesi Bademli Mahallesi Balabanlı Mahallesi Bayırlı Mahallesi Bebekler Mahallesi Bengisu Mahallesi Beyazıtlar Mahallesi Bıçakçı Mahallesi Birgi Mahallesi Bozcayaka Mahallesi Bozdağ Mahallesi Bucak Mahallesi Bülbüller Mahallesi Büyükavulcuk Mahallesi Çağlayan Mahallesi Çamlıca Mahallesi Çamyayla Mahallesi Çayır Mahallesi Çaylı Mahallesi Cevizalan Mahallesi Çobanlar Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Demircili Mahallesi Demirdere Mahallesi Dereuzunyer Mahallesi Dolaylar Mahallesi Emirli Mahallesi Emmioğlu Mahallesi Ertuğrul Mahallesi Gerçekli Mahallesi Gereli Mahallesi Gölcük Mahallesi Güney Mahallesi Günlüce Mahallesi Hacıhasan Mahallesi Hamam Mahallesi Horzum Mahallesi Hürriyet Mahallesi İlkkurşun Mahallesi İnönü Mahallesi Işık Mahallesi Karadoğan Mahallesi Karakova Mahallesi Kayaköy Mahallesi Kaymakçı Mahallesi Kazanlı Mahallesi Kemenler Mahallesi Kemer Mahallesi Kerpiçlik Mahallesi Kışla Mahallesi Kızılca Mahallesi Kızılcahavlu Mahallesi Köfündere Mahallesi Konaklı Mahallesi Köseler Mahallesi Küçükavulcuk Mahallesi Küçükören Mahallesi Küre Mahallesi Kurucuova Mahallesi Kutlubeyler Mahallesi Kuvvetli Mahallesi Mescitli Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mursallı Mahallesi Ocaklı Mahallesi Oğuzlar Mahallesi Orhangazi Mahallesi Ortaköy Mahallesi Ovacık Mahallesi Ovakent Mahallesi Pirinççi Mahallesi Sekiköy Mahallesi Seyrekli Mahallesi Şirinköy Mahallesi Suçıktı Mahallesi Süleyman Demirel Mahallesi Süleymanlar Mahallesi Tekke Mahallesi Tosunlar Mahallesi Türkmen Mahallesi Türkönü Mahallesi Üç Eylül Mahallesi Üçkonak Mahallesi Umurbey Mahallesi Üzümlü Mahallesi Uzundere Mahallesi Veliler Mahallesi Yeniceköy Mahallesi Yeniköy Mahallesi Yeşilköy Mahallesi Yılanlı Mahallesi Yolüstü Mahallesi Yusufdere Mahallesi Zafer Mahallesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir