Bornova Cam Balkon

Bornova cam balkon firması Ege Cam Balkon. Katlanır, ısıcamlı, sürgülü ve cam balkon üretim ve montajı Hemen ara teklif al yada ücretsiz keşif iste.

bornova cam balkon

İncelemenizi tavsiye ettiğimiz sayfaları ziyaret ederek farklı ürünler hakkında da bilgi edinebilirsiniz;

Gerçekleştirdiğimiz farklı türdeki uygulama örneklerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

giyotin cam
ısıcamlı cam balkon
katlamalı cam
katlanır cam balkon
kayar cam balkon
giyotinli cam
sürgülü cam balkon
katlanır cam
giyotin cam balkon modeli
oval cam balkon
sürme cam balkon
giyotin cam balkon

Bornova Cam Balkon Uygulamalarında Kullandığımız Markalar

1- Gold Plus: Damlalıklı kasa, alüminyum fitil, 2 mm et kalınlığı, metal tekerlek, 8 mm temperli cam ve çift kanal tekerlek yuvası standart donanımlardır.

2- Kollu Sistem: Fiyatsa fiyat sloganı ile tasarlanan ve kalitede zirvedeki ürünleri zorlayan bir üründür. Çelik tekerlek, çift kanal tekerlek yuvası, alüminyum fitil ve 8 mm temperli cam standart donanımlardır. Cam kanatları kol yardımı ile açabileceğiniz kullanışlı bir ürün.

3- Deceuninck: Kullanım kolaylığını hedefleyen ürün özel tekerlek sistemi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Kenetli menteşe sistemi sayesinde kanat sarkmaları görülmez.

4- Deceuninck Isıcamlı Cam Balkon: Sistemde 4+16+4 mm temperli ısıcamlı camlar kullanılır. Kanatlar birbirleri ile hem EPDM conta hem de kıl fitiller ile kenetlenir. Üst düzey izolasyon isteyenler için en ideal üründür. Özel tekerlek sistemi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. ABL sistemi sayesinde cam kanatlar sarkmaz. Kendine özel kilit mekanizması vardır.

5- Deceuninck Isıcamlı – 8 mm Sürme: Isıcamlı ve 8 mm temperli camlarla üretilebilen Sürme sistemi muhteşem tasarımı ile birçok avantajı birlikte sunar. Özellikle ısıcamlı sürme cam balkon sistemi; konforu ve izolasyonu bir arada isteyenler için ideal bir üründür. Isıcamlı sistem ile kolay kullanım ve izolasyon aynı üründe sunulmaktadır. Ege Cam Balkon hayallerinizi gerçekleştirir. Makul fiyat ile en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

tiara 8 mm katlanır cam balkon

Sürme Cam Balkon: Firmamız 3 veya 5 raylı eşikli-eşiksiz sürme cam balkon modellerinin üretim ve montajını büyük bir başarı ile gerçekleştirmektedir. 8 mm renkli veya şeffaf camlar kullanılarak, çok daha kullanışlı ve estetik alanlar elde etmek mümkündür.

tiara twinmax ısıcamlı cam balkon
tiara 8 mm katlanır cam
sürme cam balkon
ısıcamlı sürme cam balkon
ısıcamlı katlanır cam balkon
teras kapatma
teras kapatma
pergola
kış bahçesi

Bornova Cam Balkon Fiyatları

ÜrünFiyat TL
Gold Plus Perdelikli Katlanır Cam Balkon2200
Gold Plus Katlanır Cam Balkon2000
Kollu Seri2200
Sürme Seri2500
Isıcamlı Katlanır3000
Isıcamlı Sürme3200

Bornova cam balkon fiyatları ürünlere gelen zamlar sonucu değişebilmektedir. Firmamız elinden geldiği kadar hızlı bir şekilde fiyat değişikliklerini sitede yayınlamaya çalışmaktadır. Buna rağmen siteye yansımamış fiyatlar olabilir.

Gold Plus katlanır cam balkon şimdi sadece 2000 TL m2 fiyatı ile satışta. Ekonomik ve kaliteli olan ürün, üzerinde kendi markası orjinal aksesuarları ile sizlere ulaşmaktadır.

Fiyatlarımızı daha detaylı incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Bornova katlanır cam balkon ölçünüzü kendiniz alıp, fiyatınızı da kendiniz hesaplayabilirsiniz. Bütün bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, bize hemen ulaşıp ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

tıkla ara görseli

Gold Plus Ürün Özellikleri

 • %95 saflıkta en kaliteli alüminyum profiller.
 • Sağlığa dost ve kaliteli malzemelerden üretilen dayanıklı aksesuarlar.
 • Sadece kendi markamıza ait aksesuarlar.
 • Çelik rulmanlı tekerlekler.
 • Çelik milli tekerlekler.
 • Çift raylı kasa profili.
 • Damlalıklı kasa.
 • Kanat araları kıl fitilli alüminyum conta.
ısıcamlı giyotin cam balkon

İNCELEMENİZİ TAVSİYE ETTİĞİMİZ SAYFALAR

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=37Yvo8BxZ90&w=800&h=500]

Bornova Cam Balkon Firmaları Lideri

Ege Cam Balkon, Bornova cam balkon firmaları lideri olarak kabul edilebilir. Uygun fiyat, uzman ekipler, kaliteli üretim, kaliteli malzeme ve yılların tecrübesi ile birlikte bu unvanı hak etmektedir.

ısıcamlı giyotin cam

Cam Balkon Yaptırma Nedenleri

Cam balkon Bornova İzmir ilçesinde oldukça fazla talep görmektedir. Bunun elbette sebepleri var. Cam balkon neden bu kadar çok tercih ediliyor. İşte cam balkon yaptırmanız için sebepler;

 • Ses izolasyonu
 • Su izolasyonu
 • Atıl alan değerlendirme
 • Depo oluşturma
 • 4 mevsim balkon keyfi yapma
 • Alan kazanma
 • Hırsızlık emniyeti
 • Düşmeye bağlı yaralanmaların ve ölümlerin önüne geçmek
 • Kir ve toza karşı bariyer oluşturma
 • Mahrem alan oluşturma
çift camlı cam balkon
isi camlı cam balkon

Farklı renk profiller ve camlarla balkonunuzu daha kişisel hale getirebilirsiniz. Bütün bunları çok düşük faiz ile 12 aya kadar varan vadelerle gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cam balkon su alır mı?

Bu hem ürün ile hem de ürünün kurulduğu alanla alakalı bir durumdur. Ürün su tahliyesi konusunda başarılı bir tasarıma sahip ise su almayacaktır. Ürünün bulunduğu yer yağmuru yatay ve şiddetli alıyor ise de problemler ortaya çıkabilir.

Cam balkonda hangi renk daha iyi?

Cam veya alüminyum profil rengi seçimi tamamen size kalır. Eğer yönetim renkleri belirledi ise buna uygun davranmak gerekecektir. Aksi durumlarda tek sınır hayal gücünüzdür.

Cam balkon sineklik olur mu?

Belirli koşullar önceden sağlanır ise evet; cam balkona sineklik uygulanabilir. Çok geniş alanlarda sineklik uygulamak mümkün değildir.

Cam balkon camları kırılır mı?

Cam balkon sistemlerinde 8 mm temperli camlar kullanılır. Bu camlar normal camlara göre 4 ile 5 kat daha sağlamdır. Temperli camlarda kırılma binlerce parçaya ayrılma şeklinde olur.

Cam balkon montajı ne kadar sürer?

Montajın gerçekleşebilmesi için öncelikle üretimin tamamlanması gerekir. Bu bir süreçtir. 2 ile 4 hafta arasında ürün hazır hale gelir. Montaj ise yerin büyüklüğüne göre 1 ile 3 gün sürebilir. Bazen bu süre daha fazla da olabilir.

Cam balkon hırsızlığı önler mi?

Ürünle birlikte cam cama kilit sipariş etmeniz durumunda hırsızlığı önlemede oldukça etkilidir. Ek bir bariyer oluşturması açısından da bu konuda başarılıdır. Bir sözü hatırlatmak isteriz. “Hırsıza kilit dayanmaz.”

Cam balkon ürünleri garantili mi?

Tüketiciden kaynaklanmayan durumlar haricinde ürünler 2 yıl süre ile garantilidir. Garanti bitince de bizi aramaktan çekinmeyin… Yardımcı olmak ve müşterilerimizi mutlu etmek bize her zaman kazandırmıştır.

Bornova Cam Balkon Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Size genellikle 2 fiyat sunarız… Peşin ve vadeli. Kredi kartı ile ödemelerde bir miktar faiz ödeyebilirsiniz. Hammadde tedarikçisi firmaların dönem-dönem uyguladığı vade farksız kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Genellikle sözleşme esnasında iş bedelinin yarısını tahsil ederiz.

ısıcamlı cam balkon

Balkon Kapatma Modelleri

Gelişen teknoloji sektörümüzde birçok yeniliği beraberinde getirdi. Artık daha fazla seçeneğiniz var. Yukarıda da değindiğimiz gibi artık size sunabileceğimiz birçok özel ürün var.

 • 8 mm katlanır cam balkon
 • Isıcamlı katlanır cam
 • 8 mm sürgülü cam balkon
 • Isıcamlı sürme cam balkon

Yukarıda saydığımız ürünler sadece balkonlar için geçerli. Teraslarda farklı ürünlerle de kapatma yapabilirsiniz.

albert genau tiara 8

Bornova Ürünlerimizi Beğenerek Alıyor

Bornova balkonu camla kapatma talebinde önemli bir yere sahiptir. Önemli bir nüfus, sanayi siteleri, üniversiteler ve AVM gibi yapılar Bornova’yı bir cazibe merkezi haline getiriyor. Bölgede yaşayan sakinler balkonlarını genellikle camla kapatma eğilimdeler.

Bunun birçok nedenini yukarıda sıralamıştık. Haksız da sayılmaz kimse… Günümüz dünyasında insanlar yoğun iş hayatlarının sonunda biraz sakinlik ve mahremiyet arıyorlar. Bunu sunan nadir ürünlerden birisi de şüphesiz cam balkondur.

Katlamalı Cam Bornova Ana İnşaat Ve Dekorasyon Malzemelerinden Birisi

Katlamalı cam deyince; aklımıza 2 ana fonksiyon geliyor. Yapının temel malzemelerinden birisi olması ve binaya estetik değer katması.

Saydığımız daha önceki faydalarından farklı olarak göze çarpan bir gerçek var. Mutfak, kapı, pencere vb. gibi artık katlamalı camlar da ana inşaat kalemlerinden birisi haline geldi. Gözlemlerimize göre her yeni daire satın alan müşterimiz bu ürün aklından geçiriyor.

Estetik katkısı da şüphesiz önemlidir. Estetik insan ruhuna katkı yapan ve huzur veren bir kavramdır. Bu kavramı somut nesneler meydana getirir. Bir vazo, bir tablo, bir süs eşyası ve katlamalı cam… Aralarında en az sanat ürünü olan katlamalı cam gibi dursa da aslında gerçek öyle değil. Cam çok uzun bir geçmişe sahip değerli bir maddedir. Usta ellerde birçok yere müthiş bir görünüm kazandırabilir.

Bornova Balkon Camlama Bizden Alınır

İddialı gibi dursa da… Binlerce mutlu müşterimizi ve çok az sayıdaki şikayetimiz bunu kesinlikle kanıtlıyor. Bu işite iyi olmadığımızı anladığımız an bırakacağımıza kesinlikle inanabilirsiniz. İyi hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Sadece kalite markaları kullanıyoruz, işini ustası satış personelleri istihdam ediyoruz, üretimde uzmanlaşmış bir personele sahibiz ve kaliteli montaj ekiplerimiz var. Daha ne olsun? Sizi de ailemize katılmaya davet ediyoruz.

Bornova Katlanır Cam Firması Seçiminizi Yaptınız Mı?

Küçük bir araştırma ile firma hakkında temel bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunları birlikte incelemekten mutluluk duyarız.

 1. Firma dijital ortamda yeterince etkileşim almış mı?
 2. Firma hakkında olumlu kanaatler fazla mı? Hiç şikayet almamış veya olumsuz görüş bildirilmemiş yapay profillerden bahsetmiyoruz. Gerçekten genel anlamda müşterilerini memnun etmiş mi?
 3. Firmamın fiziki koşullarını yerinde incelediniz mi? Karşınızdaki gerçekten bir firma mı? Kolayca halletmenin yolu belki de bir kahve içmektir…
 4. Firma ile temas kurun. Konuştuğunuz insanların işlerini sevip sevmediğini ancak konuşarak anlayabilirsiniz.
 5. Firma ile temas kurmanın başka faydaları da vardır. Satış personelinde ve arkasındaki yönetimde müşteri yönlü bir zihniyet var mı?
 6. Firmaya kullandığı markalar ve ürünler hakkında sorular sorun. Bildiğiniz marka ve ürünler ise bir miktar daha ilerleyebilirsiniz.
 7. Firmayı tavsiye eden kişiler var mı? Firma tanınıyor mu? Belki de en doğru tercih komşunun tercihidir…

Bornova Cam Balkon Hizmet Bölgelerimiz

 1. ATATÜRK MAHALLESİ
 2. BARBAROS MAHALLESİ
 3. BEŞYOL MAHALLESİ
 4. BİRLİK MAHALLESİ
 5. ÇAMİÇİ MAHALLESİ
 6. ÇAMKULE MAHALLESİ
 7. ÇINAR MAHALLESİ
 8. ÇİÇEKLİ MAHALLESİ
 9. DOĞANLAR MAHALLESİ
 10. EGEMENLİK MAHALLESİ
 11. EĞRİDERE MAHALLESİ
 12. ERGENE MAHALLESİ
 13. ERZENE MAHALLESİ
 14. EVKA 3 MAHALLESİ
 15. EVKA 4 MAHALLESİ
 16. GAZİ OSMAN PAŞA MAHALLESİ
 17. GÖKDERE MAHALLESİ
 18. GÜRPINAR MAHALLESİ
 19. IŞIKLAR MAHALLESİ
 20. İNÖNÜ MAHALLESİ
 21. KARACAOĞLAN MAHALLESİ
 22. KARAÇAM MAHALLESİ
 23. KAVAKLIDERE MAHALLESİ
 24. KAYADİBİ MAHALLESİ
 25. KAZIMDİRİK MAHALLESİ
 26. KEMALPAŞA MAHALLESİ
 27. KIZILAY MAHALLESİ
 28. KOŞUKAVAK MAHALLESİ
 29. KURUDERE MAHALLESİ
 30. LAKA MAHALLESİ
 31. MERİÇ MAHALLESİ
 32. MERKEZ MAHALLESİ
 33. MEVLANA MAHALLESİ
 34. NALDÖKEN MAHALLESİ
 35. RAFET PAŞA MAHALLESİ
 36. SARNIÇKÖY MAHALLESİ
 37. SERİNTEPE MAHALLESİ
 38. TUNA MAHALLESİ
 39. ÜMİT MAHALLESİ
 40. YAKAKÖY MAHALLESİ
 41. YEŞİLÇAM MAHALLESİ
 42. YEŞİLOVA MAHALLESİ
 43. YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ
 44. YUNUS EMRE MAHALLESİ
 45. ZAFER MAHALLESİ

Bornova Tarihçesi

MÖ.6500 yıllarında ilk uygarlığı misafir eden ilçemiz Bornova dünden bugüne beri çok uygarlığın da yaşam mekanı olmuştur. Bornova , 17. yüzyıldan itibaren antik kaynakları rehber alan Batılı araştırmacı ve gezginlerin ilgi odaklarından biri olmuştur. Osmanlı devrinde bu bölgenin verimli bir tarım bölgesi ve bunun yanı sıra yoğun bitki örtüsü nedeniyle bir sayfiye yeri olduğu anlaşılmaktadır. Ovanın su kaynakları bakımından çok zengin olduğu bilinmektedir.


        Prehistorik dönemde zengin bitki örtüsü ve hayvan kaynaklarıyla uygun çevre koşullarına sahip Bornova Ovası, İzmir’in ilk yerleşimcilerine ev sahipliği yapmıştır. En eski yerleşime ait kalıntılar Yeşilova Höyüğü’nde bulunmuştur (www.yesilova.ege.edu.tr) . 2005 ve 2006 yıllarında gerçekleştirilen kazı çalışmaları sonucunda Bornova Ovası’nda ortaya çıkartılan Yeşilova Höyüğü’nün sadece İzmir’in değil aynı zamanda Ege Bölgesi’nin de bilinen en eski yerleşim merkezi olduğu anlaşılmıştır. İlk toplulukların Yeşilova Höyüğü’ne günümüzden 8500 yıl önce yerleşmeye başladıkları tespit edilmiştir.

        Yeşilova Höyüğü ve höyüğün 400 m. kuzeyinde yer alan Yassıtepe Höyüğü ile birlikte ovada Bayraklı, Pınarbaşı, Bornova Anadolu Lisesi höyükleri gibi beş höyüğün yer alması, Bornova’daki yoğun eski yerleşimlerin varlığını ortaya koymuştur. Bu prehistorik yerleşimlerle gerek Bornova ve gerekse İzmir kentinin geçmişi bilinenden çok daha eski tarihlere gitmiştir.


        Bornova Ovası’nın zamanla derelerin getirdiği aluvyonla kaplanması sonucu burada yaşayan topluluklar yakın çevre içindeki daha yüksek yerlere taşınarak yaşamlarını sürdürmeye devam etmişlerdir. Daha sonraki çağlarda artan nüfusla birlikte İzmir halkı ihtiyaçlar doğrultusunda Bornova Ovası’nın batısına, sırasıyla MÖ.650-545’de Smyrna-Tepekule ve MÖ.300 ‘de Kadifekale’nin bulunduğu alanlara taşınmış, kültürel ve ekonomik bakımdan gelişimini sürdürmüştür.


        1425 yılında Türk egemenliğine alınan Bornova, 1919 – 9 Eylül 1922 tarihleri arasında Yunan işgali altında kalmıştır. İlçemiz çok eski bir yerleşim yeri iken 1881 yılında belediyelik,7033 SayılıKanunla 19 Haziran 1957 tarihinde TBMM”de kabul edilerek İlçe olmuştur. Deniz seviyesinden yüksekliği yerleşim alanlarında 20 ile 200 metre arasında değişmektedir. Bu yükseklik dağlık bölgelerde 600 m’ye kadar çıkmakta hatta aşmaktadır. İlçe Merkezinin güneyinde yer alan geniş düzlük, Bornova Ovası; Bozalan, Hacılarkırı, Karasuluk, Mersinli ve Bayraklı Ovalarının birleşmesinden oluşmaktadır. Bu ovalar genelde yamaçlardan inen suların getirdiği alüvyonların birikmesiyle oluşmuştur. İlçenin yüzölçümü 220 km2’dir. İlçede Akdeniz iklimi hakimdir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Yaz mevsiminde imbat ve poyraz rüzgarları etkilidir. Kışın ise karayel,yıldız ve poyraz rüzgarları kuru soğuk getirmektedir.

        En sıcak ay Temmuz, en soğuk ay ise Ocak’tır. Bugüne dek ölçülen en yüksek sıcaklık 13.07.2000 tarihinde 45.3, en düşük ise 09.02.1929 tarihinde – 8.4 derecedir. İlçe topraklarında Akdeniz bitkilerinin tümüne rastlanmaktadır. 600 metreye kadar olan yüksekliklerde Kızılçam ormanları, daha yüksekler de ise Karaçam ormanları bulunmaktadır. İlçemizde yer alan ormanlık alanlar su yönünden oldukça zengindir. Yamaçlardan akan sular yer altı suları ve yağışlarla beslenen akarsular bulunmaktadır. Manda Çayı, Kavaklıdere Çayı, Şeytanderesi Çayı, Bornova Çayı, Nif Çayı önemli akarsulardandır. Yamanlar Dağı üzerinde İkizgöl yer almaktadır. Bu Çam ormanları arasında İlçe’nin önemli dinlenme alanlarından birini oluşturmaktadır.

http://www.bornova.gov.tr/tarihi-ve-cografi-yapi

Bu yazıya ulaşmak için kullanıcılar çeşitli aramalar yaptırlar

bornova cam balkon firmaları, bornova cam balkon şirketleri, bornova cam balkon üretenler, bornova cam balkon üreticileri, bornova cam balkon üretimi yapanlar, en iyi bornova cam balkon firması

Bornova Cam Balkon” hakkında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir