Urla Teras Kapatma Modelleri Ve Fiyatları | Kapama Sistemleri

Urla teras kapatma sistemleri. Sandviç panel, alüminyum, cam, polikarbon ve otomatik kapama modelleri. Ege Cam Balkon güvencesi ile birlikte harika mekanlar inşa edelim.

teras-kapatma-fiyatlari

Urla Teras Kapatma Modelleri

1- Alüminyum Teras Kapatma Modelleri

Karkasın alüminyum profiller ile oluşturulduğu veranda, teras veya balkon üstü kapatma sistemleri.

a) Otomatik Tente (açılıp kapanan)

otomatik tente uygulaması

Üründe blackout kumaş ve Mosel marka motor kullanılır. Ayaklar 10 cm * 10 cm ebatlarındadır. Sistemde ışık, profil ve kumaş rengi seçilebilir.

b) Bioklimatik (açılıp kapanan)

bioklimatik

Bioklimatik modelimizde üründeki hareketli paneller hem ileri geri hem de eksenel hareket eder. Ürün yağmur ve güneş koruması olarak kullanılabilir. Havalandırma için paneller hareket ettirilebilir. Yine alüminyum profillerin ve panellerin rengi seçilebilir. Çevresel veya entegre Led ışığın da rengi özelleştirilebilir.

c) Cam Tavan (sabit)

cam tavan

Cam tavan sistemleri eğer teras kapatma olarak kullanılacaksa karşımıza farklı cam seçenekleri çıkmaktadır. Lamine, temperli, ısıcamlı veya lamine-temper camlar kullanılabilir. Cam renkleri ve profil renkleri özelleştirilebilir. Üzerine çıkılıp çıkılmayacağı gibi konular tercih edilmesi gereken cam türünü belirleyecektir. Karkas alüminyum olduğundan ölçülere dikkat edilmelidir. Ağırlık hesaba katılarak uygulama yapılmalıdır. Ayrıca çift camlı uygulamalarda camlar vakum yapabileceğinden bölümlemeye dikkat edilmelidir.

d) Polikarbon (sabit)

polikarbon pergola

Polikarbon şeffaf ve renkli olabilmektedir. Her türlü teras kapama modelinde kullanılabilir. Şeffaf polikarbon plakaların cam kadar net bir görüntü vermeyeceğini bilmek gerekir. Buna karşılık uygulaması kolaydır ve hafif bir malzeme olduğundan teras gibi alanlarda binaya yük bindirmez. Odacıklı yapısı ve hammaddesi gereği izolasyon değerli de gayet yeterlidir.

2- Sandviç Panel Teras Kapatma Modelleri

a) Demir Karkas (sabit)

sandviç panel teras kapatma

Demir karkas üstüne çatı kaplaması olarak iki saç plaka arasında köpük olan levhalar monte edilir. Sandviç panelin izolasyon değerleri çok yüksektir ayrıca yağmur sesini de içeriye çok az yansıtır. Uygulanması kolaydır ve bakım gerektirmez. Paneller beyaz, kırmızı ve antrasit renktir. Demir ayaklar boyanabileceği gibi çeşitli malzemelerle de kaplanabilir. Boardex, PVC lambri, kompozit yada alüminyum kaplama profilleri kullanılabilir.

b) Alüminyum Karkas (sabit)

aluminyum pergola

Alüminyum karkas üzerine izolasyonu paneller monte edilir. Demir iskelet yerine alüminyum pergola iskelet sistemi uygulanır. Profillerin ve panellerin rengi müşterilerimiz tarafından belirlenebilir. İzolasyon değerleri yüksek ve sabit bir teras kapatma modelidir.

3- Otomatik Açılır Kapanır Teras Kapatma Modelleri

a) Otomatik Tente

otomatik tente

Mevzuat gereği Urla teras kapatma uygulamalarında sıklıkla kullanılan bir üründür. Blackout kumaş raylarda ileri geri otomatik olarak hareket eder. Sistemde Mosel marka tüp motorlar kullanılır. Ürün uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edilir. Led ışıkların, profillerin ve kumaşların rengini müşterilerimiz özgürce belirleyebilirler. Ölçülere bağlı olarak uygulamalarda çelik askı kullanımı söz konusu olabilir. Bazı alanların yapısı gereği sabit bölümler oluşturulmak zorunda kalınabilir.

Otomatik tente ürünleri radüslü olarak da çalıştırılabilir. Yasal oldukları için de neredeyse her alanda kullanılmaları mümkündür.

b) Bioklimatik

bioklimatik pergola

Hareketli alüminyum teras kapatma modelleri içinde en sofistikesi şüphesiz Bioklimatik sistemidir. Paneller yatay olarak hem ileri-geri hem de kendi ekseninde hareket eder. Panellerin içi izolasyonu arttırmak için poliüretan köpükle doludur. Muhteşem mekanlar inşa etmek için ideal bir üründür. Panel ve profil renklerinde de olabildiğince özgür davranabilirsiniz. Led ışıkların rengini ve konumunu da belirleyebilirsiniz.

Üründe yüksek tork gücüne sahip tüp motorlar kullanılır. Uzaktan kumanda ile ürün istenen konuma getirilebilir.

c) Hareketli Cam Tavan

hareketli cam tavan

Hareketli cam tavan modeli Urla teras kapatma uygulamalarında son yıllarda daha sık kullanılmaya başladı. Enden ve boydan doğru bir şekilde bölümlenen alanda arkada mutlaka sabit kanatlar kalmaktadır. Ya bir kanat sabit iki kanat hareketli yada bir kanat sabit bir kanat hareketli olacak şekilde uygulanmaktadır. Açılan kanatlar sabit olanın üstüne toplanacağından bu durum teknik bir zorunluluktur.

Hareketli cam tavan uygulamasında da güçlü tüp motorlar kullanılır. Ürün uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edilebilir. Cam ve profil renklerini özgürce belirleyebilirsiniz.

teras kapatma modelleri

Urla Teras Kapatma Fiyatları

Ürün fiyatları için firmamızdan ücretsiz bir keşif isteyebilirsiniz. Teras kapatma yaptırmayı düşündüğünüz alanın ölçüleri ve resimleri varsa doğrudan fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Kabaca bilgi vermesi açısından söylemek gerekirse; teras kapama fiyatları 3000 lirada başlayıp 40.000 liraya kadar çıkabilmektedir. Bu seçeceğiniz ürünlere göre değişiklik gösterecektir.

Alüminyum Doğrama

linea rossa pencere
linea rossa sürme

Linea Rossa ısı yalıtımlı alüminyum doğrama ile ilgili detaylı bilgi alın.

Cam Balkon

a) 8 mm Katlanır

katlanır cam balkon
katlanır cam

Cam balkon ürünleri ile ilgili sayfamızı ziyaret edin ve ürünlerimizi yakından inceleyin.

b) Isıcamlı Katlanır

ısıcamlı cam balkon

c) 8 mm sürme

sürgülü cam balkon

d) Isıcamlı Sürme

ısıcamlı sürme cam balkon

e) 8 mm Giyotin

giyotin cam

f) Isıcamlı Giyotin

ısıcamlı giyotin cam

Giyotin cam balkon ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

PVC Doğrama

sürgülü pvc doğrama
pvc doğrama uygulaması

PVC kapı pencere modelleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Urla Teras Kapatma Firması – Ege Cam Balkon

Ege Cam Balkon olarak uzun yıllardır Urla ilçesine hizmet veriyoruz. Tüm ürünleri tek noktadan tedarik edebileceğiniz bir yapıyı oluşturmak için uzun yıllar harcadık. Güvenilir bir firma arayanların rahatlıkla tercih ettiği bir marka oluşturduk.

Teras Kapatma Sistemlerinde Lider Firma – 28 7ıllık Tecrübe

1995 yılından beri çeyrek asrı geçen bir tecrübe biriktirdik. Müşterilerimize farklı ödeme seçenekleri ve ürünler sunuyoruz. Üretin, uygulama ve satış aşamalarının tümünde uzmanlığı ön plana çıkarıyoruz. Siz de ailemize katılın ve hayal ettiğiniz teras kapatma sistemine kavuşun.

Altıntaş Mahallesi Atatürk Mahallesi Bademler Mahallesi Balıklıova Mahallesi Barbaros Mahallesi Birgi Mahallesi Camiatik Mahallesi Çamlıçay Mahallesi Demircili Mahallesi Denizli Mahallesi Gülbahçe Mahallesi Güvendik Mahallesi Hacı İsa Mahallesi İçmeler Mahallesi İskele Mahallesi Kadıovacık Mahallesi Kalabak Mahallesi Kuşçular Mahallesi M.Fevzi Çakmak Mahallesi Naipli Mahallesi Nohutalan Mahallesi Ovacık Mahallesi Özbek Mahallesi Rüstem Mahallesi Sıra Mahallesi Şirinkent Mahallesi Torasan Mahallesi Uzunkuyu Mahallesi Yağcılar Mahallesi Yaka Mahallesi Yelaltı Mahallesi Yeni Mahallesi Yenice Mahallesi Yenikent Mahallesi Zeytinalanı Mahallesi Zeytineli Mahallesi Zeytinler Mahallesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir