İzmir Teras Kapatma – Kapama – 0 232 339 07 98

İzmir Teras kapatma modelleri ve fiyatları hakkında firmamızdan fiyat alın. Alüminyum ve demir gibi malzemelerle cam, demir ve alüminyum teras kapama uygulamaları. Ücretsiz keşif ve 12 aya kadar vade imkanı.

İzmir Teras Kapatma (kapama) Modelleri

1- İskelet Malzemeleri

Alüminyum

Alüminyum teras kapatma uygulamalarında ayaklar, oluk ve diğer tüm profiller boyalı alüminyumdan oluşur. Elektrostatik toz boya ile dayanıklı bir boya elde edilir. Alüminyum teraslar hareketli ve sabit olabilir. Sabit modellerde çatı kaplaması olarak izolasyonlu panel veya cam kullanılır. Hareketli olanlarda izolasyonlu lameller ve branda kullanılabilir.

Demir

Demir teras kapatma işlemlerinde çatı kaplama malzemesi olarak sandviç panel, kiremit, Duramit, Şingıl veya PVC kiremit kullanılabilir. Sandviç panel dışındaki çatı kaplama malzemelerinin tümünde ön hazırlık olarak OSB ve membran kullanılır. Talep edilmesi durumunda cam yünü veya straforla ilave izolasyon sağlanabilir.

2- Çatı Kaplama Malzemeleri

Sandviç Panel

İki boyalı saç arasında poliüretan köpük bulunur. Kırmızı, beyaz ve antrasit renkte hazır olarak satılır. Daha az eğimle uygulanabilir.

Kiremit

Klasik kiremitler farklı şekillerde olabilir. Kiremit döşenecek çatılarda suyun geri basmaması açısından önemlidir.

Duramit

Plastikten yapılmış ve kiremit görünümü verilmiş çatı kaplama malzemeleridir. Farklı renklerde üretilmektedir.

PVC Kiremit

Klasik kiremit farklı hammaddelerle farklı şekillerde üretilir. Klasik kiremitlerdeki mantıkla uygulanır. Yine farklı renkler tercih etmek mümkündür.

Şingıl

Şingıl petrol hammaddeli bir çatı kaplama malzemesidir. Isıtılır ve bu şekilde yapıştırılarak uygulanır. İyi uygulanmazsa zamanla kalkma yapabilir.

Cam

Isıcam ve tek cam gibi ürünler alüminyum teras kapatma iskeleti üzerine uygulanır. Camların niteliğinin alanın ölçülerine ve farklı kriterlere göre doğru belirlenmesi gerekir.

Polikarbon

Polikarbon levhalar her tür iskeletin üzerine uygulanabilir. Şeffaf olanları kullanılabileceği gibi renkli olanları da tercih edilebilir. Hafif ve izolasyonu iyi bir malzemedir. Uygulaması oldukça kolaydır. Polikarbon teras kapatma modelleri neredeyse her alana uygulanabilir.

  1. İzmir Giyotin Cam
  2. İzmir Teras Kapatma
  3. İzmir Cam Tavan
  4. İzmir Linea Rossa
  5. İzmir Otomatik Tente

İzmir Teras Kapatma Sistemleri

Firmamız 1995 yılından beri sektörde faaliyettedir. Teras kapatma sistemleri uzmanlık isteyen bir branştır. Tüm ekiplerimiz farklı talep verebilecek şekilde alanlarında uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. Her uygulama modelinde farklı ekipler en doğru montajı gerçekleştirmektedir.

Teras Üstü Kapatma

Teras üstü kapatma veya kapama uygulamalarında yasal mevzuat önemlidir. Sabit ürünler konusunda bazı belediyeler sorun çıkarabilmektedir. Tercih edilmesi gereken ürünler mevzuata göre tamamen açılabilen modellerdir. Yasaya uygunluğu kontrol etmek müşterilerimizin sorumluluğundadır.

İzmir Teras Kapatma Firması

Firma olarak sayısız müşterimize İzmir’de teras kapatma hizmeti verdik. Ahşap hariç diğer tüm ürünleri uygulayabilecek bir uzmanlık geliştirdik. Siz de Ege Cam Balkon ailesine katılmak ve hayalinizdeki yaşam ve hobi alanını inşa etmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Teras Kapatma Fiyatları

Sabit bir fiyat belirlemek bu tarz ürünlerde imkansızdır. Seçilecek malzeme, kapatılacaksa etrafı için düşünülen doğrama ve alanın büyüklüğü fiyatları belirlemektedir. Dolayısıyla projenize özel olarak firmamızdan fiyat almanız en doğrusudur.

Teras Kapatma Sistemleri

Sunduğumuz teklifin kabul görmesi durumunda 3d görselleme ile ürününüzün bitmiş halini müşterilerimize önceden sunabiliyoruz. Bu aşamada kendi tercihlerinize uygun değişiklikleri yapıp işin son şeklini belirleyebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir