Cam Balkon Modelleri

Gold Serİ Cam Balkon MODELİ

Efsane olan cam balkon modeli Gold seri; bilinenin aksine kalitesiz bir ürün değildir. Gold seri patenti olan bir tasarımı ifade eder. İzin alan veya kullanım hakkını satın alan alan herkes bu profilden çektirebilir. Önemli olan konu alüminyum alışımın ve kullanılan aksesuarların kalitesidir. Kaliteli malzemeler kullanılan ve uzman bir ekip tarafından uygulaması gerçekleştirilen Gold seri, uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu üründe alüminyum fitil, perde profili, damlalık profili ve renkli cam opsiyoneldir.

gold cam balkon modeli

SAFİR SERİ CAM BALKON MODELİ

Safir seri cam balkon modeli Gold serinin ağabeyi gibidir. Damlalık profili, alüminyum fitil, perde profili ve renkli cam üründe standart donanımdır. Kaliteli aksesuarlar ve kaliteli profiller ile birlikte, çok yüksek beklentileri karşılayabilecek niteliktedir.

safir seri cam balkon modeli

Arda Serİ Cam Balkon Modelİ

Makrowin markasına ait Arda seri daha ileri seviye beklentiler için tasarlanmış bir üründür. Alüminyum fitil, su tahliye tavası, sızdırmazlık köşe takozları ve perde profili standart donanımlar arasındadır. %100 sızdırmazlık için tasarlanmıştır. Arda seride Makrowin aksesuarları kullanmak zorunludur. Aksesuar kalitesi oldukça yüksektir. Oval ve yuvarlak balkonlara uygulanması doğru değildir. Sistem sadece dikdörtgen balkonlara ve mekanlara uygulanmalıdır. Kanatlar kasa içerisinde çok sıkı çalışacak şekilde tasarlanmıştır; dolayısı ile de oval ve yuvarlak balkonlarda verimli çalışmayacaktır.

arda seri cam balkon modeli

 

Isı camlı Cam Balkon Modelİ – Platİnİum

Balkonları adeta birer oda haline getiren sistem ile karşınızdayız. Makrowin Isı camlı cam balkon modeli. Platinium 4 mm’ye yaklaşan et kalınlığı ile çok ağır kanatları taşıyabilecek niteliktedir.

4+9+4 mm ve 4+12+4 mm ısı cam uygulamalarına izin veren tasarımı ile maksimum izolasyon değerlerine ulaşmak mümkün. Oval ve yuvarlak balkonlarda uygulamanın mümkün olmadığını da belirtmek isteriz. Özel tekerlek ve aksesuar sistemine sahip olan ürün, bina ömründen uzun bir dayanıklılık vaat ediyor.

ısı camlı cam balkon modeli

Sürme Cam Balkon Modelİ Eşİkliİ

Parapet üstleri ve zemin kat teraslar için ideal bir üründür. Kolay kullanımı ürüne olan talebi arttırmaktadır. 5’li raya sahip sistem ile sınırsız kombinasyonlar gerçekleştirmek mümkün. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 ve daha fazla kanat gibi seçeneklerin hepsi masadadır. Bütün kanatlar tek yöne toplanabileceği gibi, iki yana da toplanabilmektedir. Eşiği sayesinde su izolasyonu için eşiksiz sisteme göre daha iyidir. Dileyenler ek emniyet için fotoselli kapı kilidi talep edebilirler. Yaklaşık 100 lira civarında olan bu ürün ile daha güvenli mekanlar oluşturmak mümkündür.

sürme cam balkon eşikli

Sürme Cam Balkon Modelİ EşİkSİz

Mekanlarda ve teraslarda kapı olarak kullanılan sürme cam balkon sistemidir. Eşik yüksekliği 5 mm’dir. Bu düşük yükseklik ayak takılmalarını engellemektedir. İşlek geçiş noktaları için idealdir. 5 raylı sistem ile sınırsız kombinasyonlar oluşturmak mümkündür. Fotoselli kapı kilidi ile yine ek emniyet sağlanabilmektedir.

Kullanım kolaylığı ve mekana doğru sarkan kanatlara sahip olmaması tercih sebebidir.

sürme cam balkon eşiksiz

Fiyatlarımız ile detaylı bilgilere ulaşmak için “Cam Balkon Fiyatları” adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Cam Balkon Modelleri’ için 8 yanıt

 1. Cam balkon ölçü almanızı talep ediyorum. 05343023330. Yer Urla Çeşmealtı. 14 metrekare

  Beğen

  1. Merhaba. Cam balkon çift cam yaptırmak istiyorum. Kenar uzunluk 2.25cm karşı kenar 1.25cm uzunluk 9.50cm yükseklik 1.95 cm ısıcam sinerji yaptırmak istiyorum maliyeti ne kadar olur. Teşekkürler.

   Beğen

 2. 1.5e 4.5 cm balkonumuz var biz bu balkonu odaya birleştiricez odada kalacağı için içerisi soğumayacak şekilde 10mm veya daha kalın ve renkli cam istiyorum ısıcam olması lazım ve soğuk geçirmemesi önemli fiyatını alabilir iyim buradan anahtar teslim

  Beğen

 3. 1,5 mt (sol cephe) + 5,5 mt (ön cephe) + 1,5 mt (sağ cephe) – Yükseklik 2,25 mt ölçülerinde tüm modelleriniz için fiyat alabilir miyim?

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.