Cam Balkon Konak İzmir

İzmir Konak katlanır cam balkon fiyatları hakkında firmamızla iletişime geçip, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Firmamız katlanır ve sürme cam balkon sistemlerinin üretim ve montajını gerçekleştirmektedir.

konak cam balkon iletisim

Alsancak gibi önemli bir semtin de bağlı olduğu merkez ilçemiz ürünlerimiz açısından büyük bir potansiyel barındırmaktadır.

Hangi ürünün sizin için daha uygun olduğunu tespit edebilmeniz için birkaç bilgi verme lüzumu duyduk.

cam balkon infografik

Katlanır sistemler sürmek ve katlamak sureti ile çalıştırılmaktadır. Cam kanatların dış yüzeyleri bu sayede daha kolay silinebilmektedir. Dışarıya hiç bir şekilde sarkmadan, emniyet içinde cam temizliği gerçekleştirilebilmektedir. Yüksek katlar için bu ürünleri önermekteyiz. Elbette zemin katlar için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Katlanır sistemlerde standart olarak çevirmeli çocuk kilidi bulunmaktadır. 240 cm – 250 cm yüksekliğe kadar 8 mm cam kullanılabilmektedir. Daha yüksek ölçülerde 10 mm temperli cam tavsiye edilse de, doğru olan uygulama şekli yüksekliği azaltıp 8 mm temperli cam kullanmaktır. Bunun nedeni de aksesuar ve kasa profilleri üzerine binen yükü arttırmamaktır.

kredi kartına taksit

Konak sürme cam balkon biraz daha farklı bir üründür. Ray üzerinde gidip gelen bu sistemin 2 farklı modeli mevcuttur. Birinci sürme modeli eşikli olanıdır. Eşikli olan modeller genelde parapet ve duvar üstlerine uygulanır. 4 cm yüksekliğindeki eşik sayesinde su alma riski daha düşüktür; ancak buna karşılık geçiş noktalarında ayak takılma ihtimali daha yüksektir. Eşiksiz modellerde alt kasa yüksekliği sadece 5 mm’dir. Bu durum ayak takılmalarını engellemekle birlikte, su izolasyonu açısından daha zayıftır. Kolay kullanım ve yer kazandırma başlıca tercih nedenleri arasındadır.

Konak Cam Balkon Fiyatları

Konak ilçesi ve tüm İzmir ilçeleri için eşit fiyat politikası uyguluyoruz. Fiyat listelerimize “Cam Balkon Fiyatları” sayfasından ulaşabilirsiniz. M2 fiyatları en düşük 170 liradan başlamaktadır. Şeffaf cam ve gri renk alüminyum dışında tercih edilen farklı cam ve profil renkleri fiyatı arttırmaktadır. Modeller arasında da metrekare fiyatı bakımından farklılıklar vardır. Konak cam balkon m2 fiyatları tamamen tercih edilen modele ve ilave özelliklere bağlıdır.

İlave olarak bizden neler talep edebilirsiniz? Pliseli perde çok tutulan ürünlerden bir tanesidir. Kanat içinde çalışan sistemi kolayca temizlemek mümkündür. Perde profili ise; sistemin üst kısmına ilerleyen aşamalarda perde takmanıza olanak sağlayan bir kutudur. Bu kutunun olmaması durumunda sadece pliseli perde uygulama imkanınız olacaktır.

izmir kınık cam balkon

Cam balkon kilidi ek emniyet isteyenler için ideal bir üründür. Her başlangıç kanadı için 100 lira gibi bir bedel ile emniyeti çok ciddi oranlarda arttırabilirsiniz. Bizden uygulama yapılacak zemin için mermer uygulaması da talep edebilirsiniz.

Bu yazıya ulaşmak için yapılan aramalar konak cam balkon firması, konak cam balkoncu, katlanır cam balkon konak, balkon camlama konak

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.