Çeşme Cam Balkon

Çeşme cam balkon lider firma Ege Cam Balkon’dan KAMPANYA | Çeşme cam balkon şimdi  m2 450 TL | Renklli cam, damlalıklı kasa ve alüminyum fitil.

çeşme cam balkon firması
çeşme cam balkon firması

Çeşme katlanır cam keyfini bu cazip ödeme seçenekleri ile hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz keşif imkanından faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

çeşme cam balkon
çeşme cam balkon

Çeşme Cam Balkon Modelleri

#Gold Plus Cam Balkon

Gold Plus seri cam balkon sistemini uzun bir sürede geliştirdik. Ürünlerdeki sorunları tespit edip, zamanla en fonksiyonel cam balkon modelini geliştirdik. Gold Plus katlanır cam balkon sistemi ürün özellikleri: Çelik tekerlek, alüminyum fitil, damlalıklı kasa, 8 mm temperli cam ve 3 mm alüminyum et kalınlığı.

cam balkon çeşme
cam balkon çeşme

Çeşme cam balkon uygulamaları genellikle pergola altlarına, bahçelere ve teraslara gerçekleşmektedir. Az olmakla birlikte balkon uygulamalarına da rastlamak mümkün. Sürme cam balkon modellerinin de bu sebeple daha sık tercih edildiğini görebiliyoruz.

#Gold Plus Isıcamlı cam balkon modeli

Kendi tasarımımız olan Gold Plus ısıcamlı cam balkon modeli, daha fazla izolasyon beklentisi olanlar için geliştirdiğimiz bir ürün. 4+20+4 mm temperli ısıcam kullanılarak üretilen sistem oldukça yüksek izolasyon değerlerine ulaşmaktadır. Kanat aralarında kıl fitil değil; 2 adet conta kullanılmaktadır.

çeşme cam balkon firmaları
çeşme cam balkon firmaları

Tekerlekler çeliktir ve kasada çift tekerlek kanalı mevcuttur. Yüksek alüminyum saflık değerine sahip ürün; doğa koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı renk seçenekleri ile siz de daha estetik ve fonksiyonel mekanlara sahip olabilirsiniz.

#Gold Sürme Cam Balkon Modeli

Çeşme cam balkon uygulamalarında sıklıkla kullandığımız eşikli ve eşiksiz sürme sistemleri, alan kazandırmaları neden ile tercih edilmektedir. Ray üzerinde hareket eden cam kanatlar, içeriye doğru katlanmaz. Sürme cam balkon modelleri 3 ve 5 raylı olabildiği gibi eşikli ve eşiksiz de olabilmektedir. Ürün tercihi kullanım amaçlarına ve teknik standartlara göre belirlenmektedir.

izmir çeşme cam balkon
izmir çeşme cam balkon

#Motorlu Giyotin Cam Modeli

Yine kendi geliştirdiğimiz motorlu giyotin cam sistemi ile; aynı üründe korkuluk ve cam balkon özelliklerini birlikte kullanabileceksiniz. Çeşme cam balkon uygulamalarında oldukça sık kullanılan bir üründür. Cam kanatlar tüp motor yardımı dikey olarak hareket edip, altta veya üstte toplanmaktadır.

Giyotin cam balkon ürünleri 8 mm ve ısıcamlı temperli camlarla üretilebilmektedir. Ürünümüz zincirli olduğu için, sarkma ve benzeri sorunlar yaşanmaz. 

çeşme cam balkon firması

Çeşme Cam Balkon Fiyatları

İzmir merkez ilçelerine uyguladığımız fiyatları aynı şekilde şeffaf olarak Çeşme için de uyguluyoruz. Dilerseniz ‘cam balkon fiyatları’ ziyaret ederek güncel fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Çeşme cam balkon fiyatları, tercih ettiğiniz ürünlere ve renklere göre belirlenmektedir.

Çeşme katlanır cam balkon ürünlerinden farklı olarak eşikli ve eşiksiz sürme seçeneklerimiz de var. Teraslara ve mekanlara uygun olan bu ürünlerle ilgili geniş bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

#Ürünlerde renk seçenekleri

Alüminyum profiller için natürel renkler gri ve bronzdur. Alüminyum profiller bunların dışında tüm RAL ve ahşap renklerine boyanabilir. Camlarda seçenek sayısı biraz daha azdır. Şeffaf, mavi, bronz, füme ve yeşil cam ranklerinden birisini seçebilirsiniz.

İlgili aramalar: çeşme cam balkon şirketi, çeşmede cam balkoncu ve çeşme cam balkon üreticileri.

Çeşme Balkon Camlama

Çeşme balkon camlama konusunda en fazla tercih edilen firma olduk. Bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Isıcamlı balkon camlama, giyotin camlama ve sürgülü camlama modellerimiz için cam balkon İzmir ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çeşme Katlamalı Cam

Çeşme katlamalı cam konusunda son yıllarda talebi artan bir ilçemiz. 12 ay boyunca Çeşme’de yaşayanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Isıcamlı katlamalı ve 8 mm katlamalı cam modellerimiz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çeşme Katlanır Cam

Çeşme katlanır cam uygulamalarını temel olarak 2 gruba ayırabiliriz. 8 mm temperli ve ısıcamlı temperli katlanır cam uygulamaları… Firmamız Gold Plus, Gold Plus Isıcamlı ve Vizyon Isıcamlı sistemlerin üretim ve montajını yapmaktadır.

Çeşme Cam Balkon Firmaları

Çeşme cam balkon firmaları arasında sayılan Ege Cam Balkon bu unvanını sizlerin ilgisi sayesinde elde etmiştir. Oldukça yoğun uygulama yaptığımız ilçelerin başında Çeşme gelmektedir. 

Çeşme Cam Balkon Firması

Çeşme cam balkon firması arıyorsunuz; doğru yerdesiniz. Size katlanır, sürgülü, giyotinli ve ısıcamlı cam balkon ürünleri konusunda en iyi ürünleri makul fiyatlarla sunuyoruz. Ege Cam Balkon ailesine katılmaya sizleri de davet ediyoruz.

Çeşmede Cam Balkon

Çeşme’de cam balkon deyince akla gelen ilk firmalardan birisiyiz. 1995 yılından beri sizlere en kaliteli ürünleri makul fiyatlarla ulaştırıyoruz. Uzman üretim, montaj ve satış ekiplerimiz yılların getirdiği tecrübeyi uygulamalara yansıtıyorlar.

Çeşmede Cam Balkoncular

Çeşme’de cam balkoncular yazlık bir beldede faaliyet göstermenin zorluğunu yaşamaktadırlar. Yeterince büyük olan bir sanayi sitesi bulunmayan Çeşme, belirli ürün ve hizmetleri İzmir merkezden tedarik etme yoluna gitmektedir.

Çeşme Cam Balkon Hizmetlerimiz

Çeşme katlanır cam balkon montajı ve üretimi

Çeşme sürgülü cam balkon montajı ve üretimi

Çeşme ısıcamlı cam balkon montajı üretimi ve montajı

Çeşme elektrikli cam balkon üretimi ve montajı

Çeşme pergola uygulaması

Çeşme kış bahçesi üretimi ve montajı

İzmir Çeşme’de Cam Balkon Hizmet Bölgelerimiz

• 16Eylül Mahallesi
• Altınkum Mahallesi
• Altınyunus Mahallesi
• Ardıç Mahallesi
• Boyalık Mahallesi
• Celalbayar Mahallesi
• Cumhuriyet Mahallesi
• Çakabey Mahallesi
• Çiftlik Mahallesi
• Dalyan Mahallesi
• Fahrettinpaşa Mahallesi
• Fevziçakmak Mahallesi
• Hacımemiş Mahallesi
• Ilıca Mahallesi
• İnönü Mahallesi
• İsmetpaşa Mahallesi
• Menderes Mahallesi
• Musalla Mahallesi
• Reisdere Mahallesi
• Sakarya Mahallesi
• Şehitmehmet Mahallesi
• Şifne Mahallesi
• Tokoğlu Mahallesi
• Üniversite Mahallesi
• Yalı Mahallesi
• Yenimecidiye Mahallesi

#Çeşme Hakkında Kısa Bilgiler

Ege bölgesinde İzmir iline bağlı ilçelerimizden birisidir. Muhteşem denizi ile daha çok yerli turistlere hizmet vermektedir. Yabancı turistlerin gelir seviyeleri yüksek olanları tarafından tercih edilebilmektedir. Sürekli yaşayan nüfus yaklaşık 42.000 civarındadır. Meşhur eğlence mekanları ve kumrusu ile de oldukça meşhurdur.

Tabiat, deniz ve kum Çeşme’de olabildiğince göz kamaştırıcı bir şekilde kendilerini sergilemektedirler. Son yıllarda İstanbul sakinleri tarafından oldukça rağbet görmektedir. Yaz aylarında artan nüfus, trafik sıkışıklıklarına neden olmaktadır. Sörf ve benzeri su sporlarını sevenler için de Alaçatı muhteşem olanaklar sunmaktadır.

Çeşme tarihte Cysus olarak bilinmekteydi. İyonlara bağlı Eritre’nin iskelesi konumundaydı. Persler ve Lidyalılar uzun yıllar bu muhteşem beldeyi kontrol altında tutmuşlardır. 14. yüzyılın sonlarında Osmanlı imparatorluğu, Çeşmeyi egemenliği altına almıştır. Çeşme kalesi ve kervansaray Osmanlı döneminden kalma eserlerdir.

Kaynak: GeziManya

Güncellenme Tarihi: 24/01/2019

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.