İzmir Teras Kapatma

İzmir teras kapatma modelleri ve fiyatları. Ege Cam Balkon ile teras kapama İzmir ve tüm Ege bölgesinde artık çok kolay. Tek noktadan tüm hizmetlere ulaş; siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

bayraklı cam balkon uygulaması

iZMİR TERAS KAPATMA SİSTEMLERİ

EGE CAM BALKON

Sayısız mutlu müşteri arasına sen de katıl…

Teras kapatma modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mimar, mühendis ve uzman ustalardan oluşan dev kadromuzdan hayalinizdeki proje ile ilgili teklif alabilirsiniz. Dilerseniz uygulama yapılacak alanın bitmiş halini tercih ettiğiniz ürünlerle 3 boyutlu olarak çizip size sunabiliriz. Uygulama başlamadan önce ortaya çıkacak sonuç ile ilgili net bilgi sahibi olabilirsiniz.

cam balkon izmir
teras kapatma izmir
teras kapatma izmir

izmir teras kapatma sistemleri

İzmir teras kapatma sistemleri çok farklı ürünlerden oluşmaktadır. Rolling Roof, sabit cam tavan, otomatik tente pergola, demir pergola, alüminyum pergola, hareketli cam tavan ve ahşap pergola ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Sineklik, perde ve panjur gibi tamamlayıcı ürünlerle teras kapatma sisteminin konforunu arttırabilirsiniz. Sayısız mutlu müşterilerimizden biri olmak ister misiniz?

izmir teras kapatma
izmir teras kapatma

izmir teras kapatma modelleri

Çatı sistemine karar verdiniz ve şimdi de sıra doğramalarda… Katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, giyotin cam, ısıcamlı giyotin cam, silinebilir giyotinli cam, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama, ahşap kaplama ısı yalıtımlı alüminyum doğrama, PVC doğrama veya masif kaplama ısı yalıtımlı alüminyum doğrama seçeneklerinden birisi mutlaka size de uygundur. Mağazamıza veya üretim tesisimize bekleriz.

İzmir teras kapatma modelleri hakkında aşağıda sizin bir döküman hazırladık. Görselleri ve açıklamaları bulabilirsiniz. Teras kapama yaptırmaya karar verdiniz; şimdi sıra iskeleti seçmekte. İskeleti alüminyum, demir ve ahşaptan yapabiliriz.

PERGOLA İSKELETLERİ

alüminyum pergola
alüminyum pergola

Alüminyum iskelette ayaklar 10 cm * 10 cm ölçülerindedir. Tavan ızgarası ise 5 cm * 8 cm alüminyum profillerden oluşmaktadır. Teknik sınırların dışındaki alanlarda daha geniş ebatlı profiller kullanılmaktadır.

demir pergola
demir pergola

Demir iskelette kullanılacak profiller tamamen alanın ölçülerine göre belirlenmektedir. Et kalınlığı yüksek boyalı demir profil kullanmak daha sağlıklı sonuç almak için gereklidir.

ahşap pergola
ahşap pergola

Ahşap iskelette öncelikle ağaç türüne karar vermek gerekecektir. Mühendis ve mimarlarımız yaptıkları hesaplamalar neticesinde ebatlara karar verecektir. Masif iskelette cila ve astar çok önemlidir.

teras kapatma
teras kapatma

Teras kapama modelleri için çatı kaplaması malzemesi de seçmeliyiz. Şimdi de teras çatı modelleri hakkında biraz bilgi verelim. Çatı kaplaması olarak tercih edebileceğiniz ürünler;

  • Sandviç Panel
  • Kiremit
  • Tek Cam
  • Isıcam
  • Duramit
  • PVC Kiremit

Elbette Şingıl, polikarbon levha vb. gibi malzemeler de seçenekler arasındadır. Firmamızdan talep etmeniz halinde ve farklı çözümlere ihtiyaç duyduğunuzda bu ürünleri de uygulamalara dahil edebiliriz.

Çatı kaplama malzemeleri

kiremit
kiremit

Klasik kiremitler otantik binalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ağırlığından dolayı iskeletin statiği iyi hesaplanmalıdır. Kiremit çatılarda yeterli eğim olmadığında su sızmaları mümkündür. Altına genellikle osb ve membran uygulanır. İlave izolasyon için çeşitli dansitede straforlar uygulanır. Farklı renk seçenekleri günümüzde mevcuttur.

duramit
duramit

Duramit Kiremit görünümü veren PVC esaslı bir malzemedir. Gerek izolasyondaki başarısı ve gerek dayanıklılığı nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ağırlığı toprak kiremit ürünlerine göre daha azdır. Farklı renkleri mevcuttur. Binanın genel kompozisyonuna uygun renkler seçilebilir. Osb ve membran ile birlikte uygulanabilir.

sandviç panel
sandviç panel

Sandviç panel İzmir teras kapama ve çatı modelleri içinde sıklıkla kullanılan bir üründür. İki boyalı paslanmaz saç arasında izolasyon (köpük strafor) malzemesi bulunur. Piyasada genellikle beyaz ve kırmızı renkte satışa sunulmaktadır. Tercih edildiğinde farklı renklerde de tedarik etmek mümkündür.

diğer çatı kaplama malzemeleri

renkli kiremit
renkli kiremit

PVC esaslı kompozit kiremitler son yıllarda çok fazla rağbet görmektedir. Farklı renk seçenekleri ile tüketicilerin beğenisini kazanan bir üründür. Uygulama esnasında kırılma riski yoktur. Dış koşullara karşı oldukça dayanıklıdır. Uygulaması kolaydır ve bakım gerektirmez.

ısıcam
ısıcam

Sabit ve hareketli cam tavan sistemlerinde temperli ve gerekli ise temperli-lamine ısıcam modelleri kullanılmaktadır. İzolasyona önem veren müşterilerimizin tercih ettiği ürünler arasındadır. Ciddi ağırlık oluşturduğundan statik hesapları iyi yapılmalıdır. 5 farklı renkte üretimi vardır.

tek cam
tek cam

4, 6, 8 ve 10 mm temperli veya temperli-lamine tek cam çeşitleri de yine sabit veya hareketli cam tavan modellerinde kullanılmaktadır. Şeffaf, füme, bronz, mavi veya yeşil renklerden birisi tercih edilebilir. Sadece temperli olan camların üstüne çıkmak tehlikelidir.

teras kapatma sistemleri
teras kapatma sistemleri

Teras kapatma ve kış bahçesi fiyatları için firmamızla iletişime detayları iletebilir ve fiyat alabilirsiniz. Teras cam balkon kapatma ve diğer ürünlerimiz için satış personellerimizden birinin sizi ziyaret etmesini talep edebilirsiniz. Alüminyum, ahşap ve cam ile harika bir 3 boyutlu tasarım da talep edebilirsiniz. Mimarlarımız genellikle 2-3 içerisinde size aklınızdaki tasarımın bitmiş halini görsel olarak sunarlar.

İzmir Teras Kapama Sistemleri

Şimdi de kiremit, duramit, şingıl vb. ürünlerde hazırlık aşamasında kullanılan ürünlere göz atalım. OSB, membran ve strafor gibi ürünler arasında tek keyfi diyebileceğimiz ürün strafordur. Fakat enerji fiyatlarının bu kadar yükseldiği günümüzde artık strafor da zorunlu sayılabilecek ürünler arasındaki yerini almalıdır.

hazırlık ve izolasyon

strafor
strafor

Strafor çeşitleri yoğunluğa ve kalınlığa göre belirlenir. Bu aynı zamanda ürünün kalitesini ve izolasyon fonksiyonunu da belirler. Yoğunluk arttıkça izolasyon da artar. Teras kapama fiyat hesaplama yaparken bunların göz önünde bulundurulması gerekir.

osb
osb

Osb çatının tavan ızgarasının üzerine uygulanır. Böylece kiremit, duramit vb. ürünler için zemin hazırlığı yapılmış olur. Suya nispeten dayanaklı bir ürün olsa da; sudan korunması gerekmektedir. Osb’den sonra genellikle membran uygulanır. Farklı kalınlıkta Osb çeşitleri mevcuttur.

membran
membran

Membran su, ses ve hava izolasyonu için ve özellikle de su izolasyonu için olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Çatı kaplamasından önceki son uygulamadır. Osb gibi malzemelerin üstüne serilir. Doğru bir şekilde uygulandığında sonuç çok iyi olur. Tecrübe ve malzeme kalitesi önemlidir.

asma tavan malzemeleri
asma tavan malzemeleri

Dubleks teras çatı kapatma sistemleri için farklı asma tavan ve alın kaplama malzemeleri vardır. Soldaki resimde alçıpan, ortadaki resimde alüminyum kompozit ve sagadi resimde betopan ürünlerini görebilirsiniz. Asma tavanlarda daha çok alçıpan tercih edilir. Su görme ihtimali yüksek yüzeylerde suya dayanıklı betopan tercih edilir. Kompozit alın ve ayak kaplamalarında kullanılır.

Teras çatı kapatma sistemleri metrekare fiyatı tercih edeceğiniz malzemelere göre değişecektir. Teras balkon kapatma modelleri uygulanırken asma tavanda kare paneller de kullanılabilir. Otomatik teras kapama sistemleri için bunların hiçbirisi gerekli değildir. Hareketli çatı modellerinin tümünün çatı kaplama ürünleri kendine has bir tasarıma sahiptir ve ürünün standart bir parçasıdır.

Cam teras kapama fiyatları ve modelleri İzmir ve Ege bölgesinin tümü için aynıdır. Her model aynı fiyatlarla tüm Ege bölgesine uygulanır.

Alüminyum cam teras kapatma fiyatları ve diğer ürünler için aynı durum geçerlidir. Firmamız Ege bölgesinin herhangi bir il veya ilçesi için sabit fiyat uygulamaktadır.

izmir teras kapatma firmaları
izmir teras kapatma firmaları

Bu ürünlerin tümüne ilave olarak otomatik panjur, sineklik ve zip perde uygulamaları da yapıyoruz. Firmamız tek bir noktadan müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını giderecek şeklide yapılanmıştır. Birçok firma ile uğraşmadan sadece EGE CAM BALKON ailesi ile çalışarak hayalinizdeki tasarımı istediğiniz malzemelerle biz inşa ederiz. Demir teras kapatma ve kış bahçesi uygulamaları için tek adres EGE CAM BALKON’dur.

izmir teras kapatma sistemleri
izmir teras kapatma sistemleri

İzmir Teras Kapatma Hizmeti Verdiğimiz ilçeler

İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla

Teras cam kaplama, sandviç panel teras kapatma, çatı teras kapama, elektrikli motorlu teras kapama, otomatik – elektrikli teras kapama, açılı kapanır teras kapatma fiyatları ve diğer ürünlerin fiyatları ile ilgili bizimle hafta içi her gün saat 19:00’a ve cumartesi günleri saat 16:00’ya kadar iletişime geçebilirsiniz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.