Urla Cam Balkon | 0 232 339 07 98

Urla cam balkon firması | 10 ay vade imkanı | Katlanır, sürgülü ve ısıcamlı modeller. Cam balkon uzmanından alınır. Firmamızdan fiyat teklifi alın yada ücretsiz keşif talep edin.

UYGULAMA ÖRNEKLER

giyotin cam
ısıcamlı cam balkon
katlamalı cam
sürgülü cam balkon
giyotin cam balkon modeli
katlanır cam balkon
kayar cam balkon
giyotin cam balkon
katlanır cam
sürme cam balkon
oval cam balkon
giyotinli cam

URLA CAM BALKON MODELLERİ

1- Katlanır cam balkon modeli: Kanatlar 2 altta 2 üstte 4 tekerlek ile yatay olarak sürülerek hareket ettirilir. İlk kanat açılır ve diğer kanatlar tek tek ilk kanada doğru sürülüp içe katlanır. 8 mm temperli veya temperli çift camlarla üretilir.

2- Sürgülü cam balkon modeli: Kanatlar rayda sadece yatay olarak sürülür. Kanatlar sabit olan cama doğru sürülür. 3’lü ve 5’li raylar kullanılabilir. Sürme cam balkon modelleri eşikli ve şiksiz olarak üretilebilir. Ürünlerde 8 mm temperli ve ısıcamlı temperli camlar kullanılır.

Farklı Bir Ürünü Mi İhtiyacınız Var? İncelemenizi Önerdiğimiz Ürünler.

urla cam tavan
urla giyotin cam
urla teras kapatma
urla linea rossa

Bunların haricinde İzmir Kış Bahçesi sayfamızı da görmek isteyebilirsiniz.

CAM BALKON URLA | ESTETİĞİN VE YALITIMIN BİRLEŞİMİ

Hem estetiği hem de yüksek yalıtımı bir arada sunan ürünler ısıcamlı cam balkon modelleridir. Cam balkon Urla ve tüm sahil bölgesinde vazgeçilmez bir üründür. Kullanım kolaylığı isteyenler ısıcamlı sürme sistemini tercih ediyorlar. Kanatlar açıldığında daha fazla açıklık isteyenler de ısıcamlı katlanır cam ürününü tercih ediyorlar. Korkuluk ve cam balkon işlevlerini aynı üründe sunan modelimizi de inceleyin.

cam balkon

KATLANIR CAM URLA

Firmamızın yıllarca en fazla sattığı ürün katlanır camdır. Katlanır cam Urla ilçesinde de en çok tercih edilen ürünlerden birisi oldu. Kaliteli bir ürününün doğru bir şekilde üretilmesi ve en sonunda da uzman bir ekip tarafından monte edilmesi gerekmektedir. Türkiye’de inşaat standartları o kadar da yüksek olmadığından montaj sonrası ortaya çıkacak açıklıkların köşebentlerle kapatılması gerekiyor.

Standart alüminyum renkleri bronz ve natürel gridir. Diğer bütün renkler fırın boya yöntemi ile elde edilir. Uygulama yapılacak alanda kaçıklık çok fazla ise firmamız ayar profili önermektedir.

ücretsiz keşif

URLA BALKON CAMLAMA

Balkon camlama cam balkon ürünlerinin geneli için kullanılan ve halk arasında yer etmiş bir diğer terimdir. Daha çok da katlanır cam için kullanılır. Urla balkon camlama modellerinin tümüne uygun konutlara sahiptir. Müstakil evlerde duruma göre her türlü ürün kullanılabilir. Urla cam balkon uygulamaları haricinde sunduğumuz diğer ürünlerle ilgili cam balkon İzmir sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

ISICAMLI MODELLER

Isıcamlı cam balkon modelleri daha önce de bahsettiğimiz gibi daha yüksek yalıtım isteyenler için idealdir. Mevzuatın kırmızı kart gösterdiği alanlarda sadece katlanır modeller uygulanabilir. Gömme balkonlar hariç herhangi bir ürünle alan kazanılması yasaktır. Bu alanlarda sürme cam balkon, PVC doğrama veya alüminyum doğrama kullanmak yasaktır. Hareketli küpeşte ise serbesttir çünkü ürün açık hale geldiğinde korkuluk haline gelmektedir. Bir Ege firması olarak sizleri her konuda bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

KATLAMALI CAM

Katlamalı cam balkon tabiri aslında katlanır cam teriminin bir alternatifidir ve aynı anlama gelir. Urla katlamalı cam balkon taleplerinize Deceuninck markası ile cevap veriyoruz. İçinde Winsa, Pimapen, İQ alüminyum ve Winsa cam balkon gibi dev markaları bulunduran Ege Profil A.Ş. grubunun bir ürünü olan Deceuninck fiyat performans kıyaslaması açısından en kaliteli ürünlerden birisidir.

URLA CAM BALKON FİRMALARI

Ege Cam Balkon olarak Urla Cam Balkon firmaları arasında yer alıyoruz. Bir tane Urla Zeytinalanı’nda bir tane de Bornova’da olmak üzere iki tane mağazamız var. Kaliteyi, uzmanlığı, dakikliği ve hızlı servis gibi konuları önemsiyoruz. Ucuz sınıfında olan ürünlerin pahalı olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimize de küçük bir farkla kaliteli ürünleri tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.

URLA CAM BALKON FİYATLARI

Cam balkon fiyatları İzmir merkez ile aynıdır. Montaj için ayrıca nakliye bedeli alınmamaktadır. Enflasyonist bir ortamda olduğumuz ve fiyatlar sürekli değiştiği için sadece cam balkon fiyatları sayfamızda fiyat yayınlıyoruz ve burayı güncel tutmaya çalışıyoruz. Tedarik ettiğimiz ürünlere gelen zamları bazen yansıtmakta gecikebiliriz. Bu durumda firmamız sorumluluk almaksızın müşterilerini güncel fiyatları sunma hakkını saklı tutar.

ALTINTAŞ MAHALLESİ
ATATÜRK MAHALLESİ
BADEMLER MAHALLESİ
BALIKLIOVA MAHALLESİ
BARBAROS MAHALLESİ
BİRGİ MAHALLESİ
CAMİATİK MAHALLESİ
ÇAMLIÇAY MAHALLESİ
DEMİRCİLİ MAHALLESİ
DENİZLİ MAHALLESİ
GÜLBAHÇE MAHALLESİ
GÜVENDİK MAHALLESİ
HACI İSA MAHALLESİ
İÇMELER MAHALLESİ
İSKELE MAHALLESİ
KADIOVACIK MAHALLESİ
KALABAK MAHALLESİ
KUŞÇULAR MAHALLESİ
M.FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
NAİPLİ MAHALLESİ
NOHUTALAN MAHALLESİ
OVACIK MAHALLESİ
ÖZBEK MAHALLESİ
RÜSTEM MAHALLESİ
SIRA MAHALLESİ
ŞİRİNKENT MAHALLESİ
TORASAN MAHALLESİ
UZUNKUYU MAHALLESİ
YAĞCILAR MAHALLESİ
YAKA MAHALLESİ
YELALTI MAHALLESİ
YENİ MAHALLESİ
YENİCE MAHALLESİ
YENİKENT MAHALLESİ
ZEYTİNALANI MAHALLESİ
ZEYTİNELİ MAHALLESİ
ZEYTİNLER MAHALLESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir